La Maison du Rhum Mini Bucket 3×0,2l (Santa Lucia 2015, Panama 2010, Maurícius 2012)

LA MAISON DU RHUM (LMDR) – je „rumovou pokladnicou“, exkluzívnou kolekciou limitovaných edícií vybraných unikátnych výrobných šarží rumov zo vzácnych destinácií.

Kúzelný výber 3 vzácnych rumov zo špecifických destinácií – v 3 menších fľašiach a 1 atraktívnym balenie mini bucketu. Pôsobivá prechádzka troma základnými (históriou ovplyvnenými) prístupmi pri výrobe rumov:
SANTA LUCIA 2015
je vybraným reprezentantom anglickej rumovej školy. Špeciálna šarža ročníkového rumu, plné chutí a vôní čerstvého ovocia s tónmi medu, dreva i korenia.

AROMA:

úžasná kombinácia čerstvého ovocia (jahody, banán), vanilky a korenia s dotykmi medu a závanom dubového dreva.

Chuti na podnebí:

jemné poschodie s tónmi čerstvých jabĺk, hrozienok a karameliek. Delikátne korenené a drevité zakončenie so stopami jahôd a pomarančov.
PANAMA 2010
je vycibrenou ukážkou španielskeho štýlu, s typickou pestrosťou a jemnosťou, umocnenou dozrievaním v sudoch po prestížnej odrode sherry Oloroso

AROMA:

dominantná ovocná vôňa so sviežim nádychom pomarančových kvetov a vanilky

Chuti na podnebí:

krémovo jemné telo so stopami vanilky, jemného korenia, čierneho ovocia a višňových kôstok.
MAURITIUS 2012
zastupuje francúzsky typ aromatických a intenzívnych agricole rumov. Prvé zrenie prebieha v sudoch po cognacu, dozrievaní v vzácnych sudoch po Sauternes

AROMA:

typická dominantná vôňa čerstvej cukrovej trstiny so stopami svetlého ovocia (broskyne), sušených marhúľ a korenia (ľahké korenisté tóny)

Chuti na podnebí:

jasné telo s tónmi kandizovaného ovocia, sušenej vanilky a vzácnych druhov dreva. Dlhé a skvele vybalansované zakončenie.
Balený v krásnom štýlovom plechovom mini bucket (kyblíku) s úchytmi, nesúcim identitu značky LMDR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *